morze

-->
 

Łeba - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

kamień elewacyjny dekoracyjny na dom ściany elewacje

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w 100 % krajowy producent produkujący i dostarczający takie materiały jak kamień elewacyjny i płytki elewacyjne oraz płyty szlifowane na fasady a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra II to zakład górniczy a także jedno ze złóż będące własnością zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Granic na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy piaskowiec polski tylko i wyłącznie sposobami bez użycia środków strzałowych za pośrednictwem koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po zastosowaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z selekcją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Urobiony piaskowiec naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie produkty jak : kamień elewacyjny na ściany domu z ociepleniem i kamień ogrodowy w różnych formach i kształtach a także płyty szlifowane na fasady i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień elewacyjny
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1300
Dodane: 2023.05.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj