morze

-->
 

Łeba - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kandydaci kandydat na kogo głosować na prezydenta Radomska Radomsko

Opis:

🌟 Wybierz doświadczenie. Wybierz przyszłość. Wybierz Krzysztofa Cieciórę na prezydenta Radomska!

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP


Jako poseł Krzysztof Ciecióra już od lat pracuje na rzecz naszego regionu w Sejmie RP. Teraz nadszedł czas, aby wprowadzić jego wyjątkowe umiejętności i pasję do służby publicznej na poziomie lokalnym. OdNowa ma zaszczyt przedstawić naszego kandydata na prezydenta miasta Radomsko - Krzysztofa Cieciórę.

Wybory 2024 roku są szansą na realną zmianę w naszym mieście. Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska , znany nie tylko jako polityk, ale także jako rolnik i były wiceminister rolnictwa, ma kompleksowe zrozumienie potrzeb naszej społeczności. Jego doświadczenie w pracy na szczeblu krajowym gwarantuje, że będzie skutecznym liderem, który podejmie trudne decyzje w interesie wszystkich mieszkańców Radomska.

Jako kandydat na prezydenta, Krzysztof Ciecióra stawia sobie za cel zapewnienie rozwoju miasta w sposób zrównoważony, dbając o gospodarkę, edukację, infrastrukturę oraz bezpieczeństwo. Jego wizja obejmuje także inwestycje w kulturę i sport, aby każdy mieszkaniec mógł czerpać korzyści z pełnego życia społecznego i kulturalnego.

Zaufaj kandydatowi, który wie, czego potrzebuje Radomsko. Głosuj na Krzysztofa Cieciórę, który z pasją i zaangażowaniem będzie reprezentował nasze miasto. Razem możemy stworzyć przyszłość, na którą zasługujemy!

Głosuj na zmianę. Głosuj na Krzysztofa Cieciórę.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1358
Dodane: 2024.03.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj